Цими вихідними вартість проїзду між Броварами і Києвом зросла в усіх маршрутках, які ще позавчора возили людей по 15 грн. Тепер пасажири мають заплатити по 16 грн в один кінець. Водночас на маршрутах №№ 403-а і 332 людей і далі перевозять по 13 грн. Ціну по кожному з маршрутів перевірили журналісти «Трибуни Броварів».

Під час сьогоднішньої перевірки на зупинках у Броварах та на кінцевій біля ст. м. «Лісова» наші журналісти з’ясували, що тепер між Києвом і Броварами пасажирів возять по 16 грн на всіх маршрутах, які ще у п’ятницю брали по 15 грн. Це маршрутки №№ 327, 330, 402, 403, 404, 411 і 810.

Зовсім поруч із кінцевою на “Лісовій” київські маршрутки “кличуть” доїхати до “Позняків” за 8 грн

Зі столиці до зупинки «Автошкола» в Броварах пасажири зможуть доїхати за 10 грн, – ідеться в оголошеннях перевізників. По Броварах проїзд і далі становить 5,50 грн.

Зазначимо, ще вчора дописувачі соцмереж повідомили, мовляв, деякі маршрутки продовжують возити до/із столиці по 15 грн. Справді, як переконались журналісти «Трибуни Броварів», принаймні на маршруті №404 тариф підняли лише сьогодні.

У салоні маршрутки № 404 нагадують про нову вартість проїзду. Вчора тут брали по 15 грн до Києва

Окремі перевізники на розвішаних у автобусах оголошеннях указують, що причинами подорожчання стали різке підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, ремонт і технічне обслуговування.

Оголошення на маршруті № 411. Фото – Сергій Новак

Слід зазначити, що на маршрутах №№403-а та 332, які обслуговує компанія «Інватранс», пасажирів і далі возять по 13 грн. Зі столиці до «Автошколи» – за 9 грн, а по Броварах – за 5 грн. Син власника компанії Олег Іваненко зазначив, що вартість проїзду не підійматимуть.

Ба більше, посилаючись, зокрема, на зменшення ціни на пальне, в «Інватрансі» планують повернути проїзд за 12 грн між Києвом і Броварами. Зазначимо, що цієї осені компанія збільшила ціну проїзду до 13 грн. Причиною цього назвали здорожчання пального.

Нагадаємо, 15 серпня більшість броварських маршрутів до Києва підняли вартість проїзду до 15 грн. Протягом літа перевізники возили пасажирів за так звану «ціну зі знижкою» – 12 грн. А перед тим вартість сплати за проїзд становила 14 грн.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *