В ці дні молодіжна збірна України, під керівництвом Олега Малованюка, проводить заключний етап підготовки перед стартом виступів на III юнацьких Олімпійських іграх.

Нагадаємо, на молодіжному Олімпійському форумі наша команда буде представлена двома учасниками, а саме: Максим Галінічев (вагова категорія 56 кг) та учень відділення боксу БВУФК Тарас Бондарчук (вагова категорія 60 кг).

Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року прийматиме з 6 по 18 жовтня Буенос-Айрес (Аргентина). Боксерський турнір в рамках Олімпіади пройде з 14 по 18 жовтня. Відповідно до офіційного календаря змагань 14, 15 та 16 жовтня відбуватиметься попередня стадія змагань. 17 та 18 жовтня – півфінальні та фінальні поєдинки змагань відповідно.

До Аргентини збірна України вирушатиме вже 1 жовтня. Про це повідомив старший тренер молодіжної збірної України Олег Малованюк.

«До Буенос-Айресу ми вирушаємо вже 1 жовтня. Таким чином попереду нас очікує досить складний переліт та тривалий процес акліматизації, – зазначив Олег Никодимович. – Загалом хочу відмітити, що Максим Галінічев та Тарас Бондарчук перебувають у належних фізичних кондиціях. Подяка особистим тренерам боксерів, які після змагань та в проміжках між навчально-тренувальними зборами підтримували наших боксерів у формі. Загалом хочу відмітити, що нами був виконаний великий обсяг роботи, який, я переконаний, дозволить нам гідно представити Україну на змаганнях такого високого рівня. Вдячний Національному Олімпійському комітету на чолі с Сергієм Бубкою, комісії Атлетів НОК України на чолі з Оленою Говоровою, а також, звичайно, Федерації боксу України в особі Володимира Продивуса, які завдяки сумісній та злагодженій роботі відстояли право наших боксерів участі в юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині».

В рамках підготовки до Олімпійських ігор боксери пройшли ряд навчально-тренувальних зборів, серед яких: 7 – 19 серпня (м. Мігово, Чернівецька обл.), 19 вересня – 01 жовтня (Конча-Заспа, Олімпійська тренувальна база).

Інформаційна довідка про боксерів-учасників юнацьких Олімпійських ігор від збірної України:

ГАЛІНІЧЕВ Максим Олександрович

Вагова категорія 56 кг.

Дата народження: 29.08.2000 р.

Зріст: 170 см.

Спортивне товариство: ФСТ «Колос»

Місце навчання: МАУП, факультет психології, 1 курс

Спортивне звання: Майстер спорту міжнародного класу

Найкращі спортивні досягнення: Дворазовий чемпіон України (2017, 2018), Чемпіон Європи з боксу серед молоді (2017, 2018)

Особистий тренер: Вінніков Володимир Анатолійович

БОНДАРЧУК Тарас Вадимович

Вагова категорія 60 кг.

Дата народження: 20.06.2000 р.

Зріст: 173 см.

Спортивне товариство: «Освіта»

Місце навчання: Броварське вище училище фізичної культури, 2 курс

Спортивне звання: Майстер спорту України

Найкращі спортивні досягнення: Чемпіон України з боксу 2018 року, бронзовий призер Чемпіонату світу серед юніорів 2015, срібний призер Чемпіонату Європи серед молоді 2018.

Особистий тренер: Поліщук Олександр Іванович

http://fbu.org.ua

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *