Квітень… Час коли міські комунальні служби, організації та активна небайдужа громада, наводять лад у місті. Кипить робота у парках, скверах, закладах, на дитячих майданчиках та прилеглих територіях.

Минулими вихідними в Броварах пройшла ціла хвиля масових прибирань в різних куточках міста. У парку “Перемоги” керівництво міста, працівники та очільники структурних підрозділів висаджували дерева та кущі.

“Спільними зусиллями висадили 200 дерев і кущів. Спочатку в парку Перемоги – кущі бузку та калини, а також декілька “блакитних ялинок”. А потім на перехресті вулиці Петлюри та бульвару Незалежності саджали липи”, – написав на своїй сторінці у “Фейсбук” міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Чимало людей зібралося на толоку у парку “Приозерний”, організовану Олегом Іваненко. Після прибирання парку та прилеглої до нього території лісу, було зібрано та вивезено величезну кількість сміття.

Добре попрацювали і в міському Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, на захід зібралися працівники центру, батьки дітей, представники громадських організацій та одного з підприємств міста.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *