У приватному секторі Броварів по вулиці С.Разіна, що в Старому центрі, біля приватного будинку №22 та навпроти території “старої” трикотажної фабрики, де зараз знаходиться маса різних фірм та компаній, з року в рік росте та множиться стихійне сміттєзвалище.

Тут серед різного мотлоху можна побачити речі домашнього вжитку, особистої гігієни, автозапчастин (поряд два гаражі), не рідко трупи тварин, які розкладаються та створюють нестерпний сморід, коли проходиш повз. Влітку, це звалище трохи закриється плетучою рослинністю, а поки – “любуйтеся”.

Найбільше хвилює байдужість мешканців сусідніх будинків, невже це норма!?

Кореспондент “Погляду” поспілкувався з деякими з них:

“Не треба мене знімати, – каже жіночка, що живе неподалік, – а що ми зробимо? Сюди всі скидають, сама бачила, коли вранці люди проходячи повз кидають пакети зі сміттям, які несуть з дому…”

“А що це ви знімаєте, може поприбирати хочете?”, – сміється водій синьої “Таврії”, який ставить своє авто в одному з гаражів просто біля смітника. Йому та його компаньону в машині весело, вони щось там розпивають та гучно спілкуються… “Вже не одні тут умніки були, а толку…”, – додає все той же чоловік з “Таврії” і знову сміється.

Спецвідділ благоустрою Броварської міської ради вперше чує про багаторічну проблему жителів цієї вулиці.. але, судячи зі спілкування, не всіх жителів – деяким байдуже…

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *