Національна збірна з ушу (таолу) брала участь в чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та юнаків з традиційного ушу, який відбувся в столиці Греції, місті Афіни з 12 по 16 квітня. Кістяк команди склали вихованці Броварської школи ушу, нещодавно створеної Дитячою юнацькою спортивною школою з ушу та єдиноборств Броварської міської ради.

Як повідомила Броварська міська рада, у турнірі взяло участь більш ніж 550 учасників із 12 країн Європи. В доробку броварських майстрів ушу 80 медалей найвищого гатунку. Серед них 42 “золоті”, 23 “срібні” і 15 “бронзових” нагород. Чотириразовими чемпіонами Європи стали: Роман РеваОлена Біла, Аліна Крисько та Дар’я Люта.

Три рази піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Людмила ТемнаВ’ячеслав Крисько і Олексій Колісник. Дворазовими чемпіонами стали – Вероніка Морозьонкова та Іван Федюченко.

Українську збірну очолювали броварчани – Олег Чуканов, президент Української федерації ушу, віце-президент СКУ та старший тренер національної збірної з ушу Андрій Коваль.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *