Таке рішення було прийняте вчора, 27 вересня, під час 45-ї чергової сесії Броварської міської ради.

Відповідно до проекту рішення Бровари приєднуються до Європейської хартії рівності чоловіків і жінок у житті місцевих громад. Підписання Хартії дозволяє органам місцевого самоврядування публічно продемонструвати відданість принципам рівності жінок і чоловіків та зобов’язання реалізовувати їх на території своєї діяльності. Для цього кожний орган-підписант розробляє План дій для досягнення рівності, у якому визначено пріоритети, дії та ресурси для їх реалізації. Присутні на засіданні сесії депутати підтримали Хартію одноголосно.

Під час розгляду проекту рішення депутатка Тетяна Крилова звернула увагу присутніх на доволі «прозаїчну» деталь щодо рівності чоловіків і жінок у міськраді. За її словами та словами заступниці міського голови Лариси Виноградової, умови в чоловічій вбиральні будівлі міської ради значно кращі, аніж у жіночій. «Ви для початку туалетний папір і сидіння поставте, дорогі чоловіки», — зауважила пані Крилова.

Окрім того, Лариса Виноградова поінформувала присутніх, що голова ГО «Духовність», що об’єднує 42 парафії, планує попросити депутатів міськради про підтримку їхнього звернення до Верховної Ради щодо заборони третьої статі та підтримки сімейних цінностей. «Ми не хочемо, аби дітям у школі розповідали, що є третя стать, що одностатеві сім’ї можуть усиновлювати дітей, що чоловіки можуть одружуватися з чоловіками», — таким, за словам пані Виноградової, буде звернення членів ГО «Духовність».

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *