26 квітня 2019 року минає 33 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС. Ця подія запам’яталася людям як страшна трагедія і біль. З метою гідного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – мешканців міста Бровари, виховання у підростаючого покоління поваги до трагічних подій 86-го року у Чорнобилі розроблено план заходів з нагоди 33-их роковин Чорнобильської катастрофи, а саме:

26 квітня

10:00 – виставка малюнків вихованців Броварської міської дитячої школи мистецтв «Чорнобиль – минуле, теперішнє і майбутнє» (Міський культурний центр)

10:00 – фото-погляд «Чорнобиль не має минулого часу…» (Міський культурний центр)

10:00 – покладання квітів до пам’ятного знаку в парку культури та відпочинку «Перемога»

10:30 – покладання квітів до пам’ятного знаку біля відділу поліції (вул.Ярослава Мудрого, 24)

11:00 – мітинг-реквієм вшанування Чорнобильської катастрофи біля пам’ятника «Героям Чорнобиля» (вул. Симона Петлюри, 11-А)

12:00 – літературно-екологічна експедиція «Хай не повториться більше ніколи лихо людської біди!» (Броварська міська бібліотека)

12:00 – виставка дитячих малюнків «Гірчить Чорнобиль крізь віки» (Броварська міська бібліотека для дітей)

12:00 – «Вогник пам’яті» для членів клубу «Чорнобиляни» (Броварський міський клуб)

Броварська міська дитяча музична школа 27 квітня о 16:00 год. влаштовує бесіду з учнями на тему «Мужність та біль Чорнобиля».

У Броварському краєзнавчому музеї до 30 квітня проводитимуться тематичні екскурсії, присвячені аварії на Чорнобильській АЕС.

Броварська міська рада

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *