Протягом 24-30 серпня в Броварах зафіксували випадки паразитарних і грибкових захворювань серед дітей – аскаридозу, ентеробіозу та мікроспорії. Окрім того, неповнолітні нездужали через вітрянку і скарлатину. А от кір, попри невтішні новиникінця серпня, цього разу оминув Бровари. Тим часом дорослі за 7 днів захворіли на туберкульоз і вірусний гепатит. Про це йдеться у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Зазначимо, «погані» новини про кір уже 4 вересня «замінили» звісткою про різке скорочення захворюваності на цю недугу в Україні. Про це сповістили в повідомленні Міністерства охорони здоров’я. Водночас, за останній тиждень у Броварах не виявили жодного випадку захворювання на цю недугу. Протягом літа і весни такої позитивної статистики майже не траплялося.

Однак місцеві жителі хворіли іншими інфекціями із крапельним механізмом зараження. Один із пацієнтів має відкриту, тобто заразну, форму туберкульозу. Це – 41-річний чоловік із інвалідністю ІІ групи. Живе на Торгмаші по вул. Красилівській. Наразі його лікують у Київському обласному протитуберкульозному диспансері.

Решта недужих – діти. Двоє з них – 8 і 1,5 років –  «злягли» із вітряною віспою. Іще двоє – шестирічні – зі скарлатиною. Усі вони не організовані у садочки чи школи, і лише один із них не перебуває на стаціонарному лікуванні – одужує амбулаторно.

Серед інших інфекційних хвороб протягом 7 днів фахівці виявили трьох заражених вірусним гепатитом. А з-поміж кишкових розладів гастроентероколітами занедужали 17 містян, з яких 7 – це діти. 14 пацієнтів шпиталізували до лікарень.

Вперше протягом тривалого часу зареєстрували випадки паразитарних і грибкових захворювань – у неповнолітніх. Минулого тижня виявили по одному зараженню на аскаридоз (16-річний), ентеробіоз (у 13-літнього школяра) та мікроспорію. Усі пацієнти перебувають на амбулаторному лікуванні.

Не оминули місто і укуси від тварин. За останні 7 днів таких сталося 5 випадків. Два із них, зазначають у відділі лабораторних досліджень, уже не вперше трапилися в районі вул. Київської, 302. Собаки-нападники невідомі, дворові. Тож потерпілим призначили профілактичні щеплення від сказу

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *