Виконком міської ради 6 листопада схвалив скориговані тарифи для двох будинків ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд» та ДП «Житло-Сервіс» на виробництво та постачання тепла. Для будинків, що перебувають у підпорядкуванні ТОВ «Житло Уют Сервіс», встановлено тарифи на виробництво та постачання як тепла, так і гарячої води.

Члени виконавчого комітету підтримали встановлення економічно обґрунтованого тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для будинку ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», що на бульв. Незалежності, 14Г, який обладнано котельнею. Так, вартість виробництва та постачання 1 Гкал. теплової енергії  (з урахуванням ПДВ) складе 1673,76  грн/Гкал, що на  267,72 грн більше за попередньо встановлений тариф. Рік тому він складав 1406,04 грн/Гкал.

Схвалив виконком скоригований тариф на виробництво та постачання тепла і для будинку ДП «Житло Сервіс», що по вул. Грушевського, 17В. Вартість виробництва та постачання 1 Гкал теплової енергії (з урахуванням ПДВ) складе 1635,82 грн/Гкал. З розрахунку на 1 м кв опалювальної площі  (з урахуванням ПДВ), це – 31,26 грн/кв.м. Протягом останніх двох років тариф на тепло складав 1193,26 грн/Гкал.

Як повідомила під час засідання виконкому директорка ДП «Житло» Валентина Маринка, тарифи піднято «у зв’язку з підвищенням ціни на газ та мінімальної заробітної плати».

Також виконавчий комітет схвалив тариф на виробництво та постачання централізованого опалення та гарячого водопостачання для будинків ТОВ «Житло Уют Сервіс»:

Тарифи буде введено в дію через 15 днів із моменту офіційного оприлюднення.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *