20 – 21 жовтня в місті Запоріжжя відбувся чемпіонат України з хортингу (юнаки, кадети, юніори, дорослі) у розділі «Показовий виступ» та Всеукраїнський турнір до Дня захисника України у розділах «Двобій» та «Сутичка». Головний суддя змагань – президент УФХ Едуард Єрьоменко. В турнір взяли участь і представники спортивних клубів міста Бровари, а саме – «Воїн», «Колізей» та «Хортинг-Бровари». Виступали вони в складі команди Київської області. В підсумку представники Київщини посіли друге загальнокомандне місце. Перемогу святкувала команда міста Києва, а на третьому місці фінішували господарі турніру, хортингісти із Запоріжжя. Чемпіонами турніру стали:

Оганов Давід (сутичка; двобій), Кисленко Віталій (сутичка; двобій), Шкнай Кирило (сутичка; двобій), Желізняк Іван (сутичка), Гладкий Андрій (сутичка), Жукаєв Артем (сутичка), Кисленко Максим (сутичка) (всі ХК «Воїн», президент Олександр Кононов), Рибалка Назар (двобій), Грицаєнко Олександра (двобій) (СК «Колізей, президент Олександр Васюк), Лукіянчук Богдан (сутичка) (СК «Хортинг-Бровари», президент Володимир Шевчук). Ще цілий ряд спортсменів став призером змагань. Вітаємо спортсменів та їх наставників та бажаємо подальших перемог на «хортах»!

Тепер готуємось на Чемпіонат Європи, який пройде в місті Трускавець 15-18 листопада 2018 року.