Найзеленіше місто столичного регіону, зважаючи на все, найближчим часом може претендувати ще й на звання найбільш спортивного. Після створення необхідної інфраструктури тут регулярно проходять змагання з воркауту – нової для українців спортивної дисципліни. Однак турнір національного масштабу Бровари прийняли вперше. У суботу, 15 вересня, у парку Перемоги відбувся чемпіонат України з воркаут-багатоборства «SLS CUP STREET WORKOUT 2018».

На цей захід з’їхалися двадцять кращих воркаутерів зі всієї країни, включаючи призерів національного чемпіонату, переможців обласних змагань, призерів спортивних фестивалів. Усього на турнірі були представлені спортсмени з 14 міст: Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кропивницького, Сум, Хмельницького, Харкова, Івано-Франківська, Житомира, Білої Церкви, Броварів, Дніпра, Новоград-Волинського.

Спортсмени взяли участь у таких номінаціях, як freestyle workout, підтягування, віджимання на брусах, утримання гімнастичного кута на брусах, «друкарська машинка», вихід на дві руки. Переможцями стали:

1 місце – Єрмишкін Ігор (Одеса);

2 місце – Мельниченко Микола (Київ);

3 місце – Капкан Павло (Вінниця).

Глядачі турніру могли взяти участь в аматорських змаганнях. Приємним сюрпризом стали виступи півфіналістів шоу «Україна має талант» з колективу Strong Spirit, а також чемпіонки України з воркауту минулого року Лади Швець.

Організаційний комітет турніру був представлений громадською організацією «Федерація Стрит Воркауту України» у Київській області та громадською організацією «РОСТ». Змагання відбулися за підтримки ЖК «Крона Парк», який уже зарекомендував себе як партнер для проведення подібних спортивних свят. Нагадаємо, на спеціалізованому майданчику, створеному забудовником цього комплексу, навесні поточного року проходив Krona Park Workout Сup 2018. А буквально місяць тому згаданий парк на вулиці Симоненка приймав чемпіонат Києва та Київської області зі Street Workout. Причому обидва змагання привернули увагу великої кількості шанувальників активного та здорового способу життя. Саме у цьому, на думку представників ЖК «Крона Парк», полягає головне завдання масових спортивних заходів за тими дисциплінами, які можуть бути доступні для будь-якого українця незалежно від віку та місця проживання. «Це дійсно важлива частина життя людини й усього нашого суспільства. Заняття спортом повинні стати нормою для кожного українця. Лише так наша нація збереже здоров’я в майбутньому. Це причина, через яку наш комплекс так багато уваги приділяє створенню та розвитку відповідної інфраструктури», – підкреслили у прес-службі ЖК «Крона Парк».

ВоркаутВоркаутВоркаут

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *