Цьогорічне відзначення Дня міста Броварів без перебільшення називають наймасштабнішим. 15 вересня святкові заходи тривали від ранку і до ночі. Найбільше цікавинок і розваг могли отримати діти – їм влаштовували майстер-класи, для них працювали атракціони. Дорослі же могли послухати лекцію відомого психолога Дмитра Карпачова про виховання чад. Різні вікові категорії могли взяти участь у спортивних змаганнях чи відвідати концертні програми. Найбільше відвідувачів зібрав вечірній концерт Дзідзьо, виступ якого заповнив людьми майдан Свободи.

Від ранку на центральній площі міста можна було побачити виставку техніки та обладнання. Окрім вантажівок і тракторів тут можна було оглянути навіть гелікоптер.

Тут же поставили літери «Я ♥ БРОВАРИ», які після святкувань прибрали.

На майдані Свободи зранку відбувся парад «Хода щасливих».

Під час заходів можна було побачити чиновників Броварів

Тим часом у парку для дітлахів зорганізували низку цікавих майстер-класів. Вони могли спробувати зліпити з глини тарілку, створити малюнки із кольорової крихти, побудувати власне віртуальне місто чи навіть спробувати свої сили у професії лікаря та фермера.

Доросліші відвідувачі святкування могли послухати концерти. Біля літака грали іноземних пісень – мовами міст-побратимів Броварів. Там само діяли виставки, присвячені «дружнім» муніципалітетам.

У «Мушлі» репертуар був розрахований на найстарших.

Лірник-одинак співав тужливих дум

Традиційно на фестивалі влаштували благодійні розпродажі «всякого-різного», із можливістю пожертвувати гроші на лікування онкохворих дітей.

Під час святкувань діяли декілька фуд-кортів та низка окремих «точок» із продажу готової їжі, кави, солодкої вати тощо.

Родзинкою денної програми стала лекція відомого психолога Дмитра Карпачова на тему: «Як дати дитині все без грошей і зв’язків».

А надвечір на головній сцені – на майдані Свободи – розпочався святковий концерт. Відкрив його оркестр українських народних інструментів НАОНІ, який «запалив» публіку виконанням світових рок-хітів під бандуру, тромбон, віолончель і трембіту.

Та найбільше людей зібрав виступ Дзідзьо – площа була заповнена майже вщерть. Причому на концерті було дуже багато родин із малими дітьми.

Словом, діти губилися регулярно. Про це неодноразово повідомляли зі сцени.

На Дзідзьо свято не скінчилось. За ним був сет від Dj Ozeroff, під музику якого містяни не припиняли танцювати.

Не всіх «злякав» і раптовий дощ, який почав іти під час виступу.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *