Про це стало відомо  4 вересня, під час засідання виконавчого комітету. Присутні на засіданні затвердили нове Положення про громадську раду при виконавчому комітеті БМР. 

Щойно затверджене Положення містить новий пункт, згідно з яким рада зможе ініціювати громадську експертизу діяльності виконкому та громадську антикорупційну експертизу нормативно-правових актів і проектів цих актів. Попереднє Положення, прийняте у квітні 2016 року, можна переглянути тут.

Громадська рада при виконавчому комітеті — це колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради, налагодження ефективної взаємодії цих органів з громадськістю міста, врахування громадської думки під час здійснення виконавчим комітетом Броварської міської ради функцій і повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Нагадаємо, у квітні було сформовано новий склад Громадської ради. Порівняно з попереднім, орган збільшився вдвічі: 34 проти 14. Більшість членів  ГР – нові  обличчя, які представляють переважно громадські організації  спортивного та духовного напрямків. Головою ГР став Авксентій Гранат. 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *