6 липня, в сквері «Юність» (вулиця Короленко 60, біля ТРЦ “Форум”) відбулося нагородження всіх учасників майстер-класу «Пластилінові мультфільми», який відбувся тиждень тому за ініціативи ГО «Рідне місто Бровари».

Кожен хлопчик чи дівчинка мали змогу власними руками за визначений проміжок часу виліпити свого мультиплікаційного героя і зробити для нього відповідний фон. Всі ці дитячі вироби фотографувалися аніматором Тарасом, який проводив захід.  Потім вони монтувалися та висилалися батькам учасників на Вайбер. Було зроблено загальний фільм, де кожен дитячий витвір був внесений під відповідним номером. До ранку п’ятниці, 5 липня, тривало голосування, за результатами якого і було визначено переможця. Всім учасникам телефонували організатори і запросили на нагородження. В зв’язку з погіршенням погодних умов кінопоказ і нагородження було перенесено із п’ятниці, 5 липня на суботу, 6 липня.

 

Задовго до їх початку зібралися юні аніматори, які з нетерпінням очікували на оголошення результатів. О 20:30 Ірина Горбатенко підвела підсумки голосування. Переможницею, яка набрала найбільшу кількість голосів стала дев’ятирічна Оксана. Решта теж не залишилися без подарунків.

Фото на згадку і до перегляду чергового шедевру американських мультиплікаторів. Щоб недаремно згаяти час, перед сеансом дітлахи влаштували запальну дискотеку. Цього разу юні глядачі мали змогу переглянути мультфільм «Сімейка Крудсів». Дії мультфільму відбуваються за часів, коли на Землі жили печерні люди і безліч доісторичних істот.  У цьому суворому світі намагається вижити громада печерних людей – сімейка Крудс.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *