Хоча до кінця календарного і фінансового року ще є досить часу, вже можна підвести проміжні підсумки зробленого за три квартали 2018 року. Сьогодні ми вирішили про­аналізувати обсяги капітальних ремонтів дорожнього покриття, або простіше кажучи – які з міських доріг уже мають пристойний і для пішоходів, і для власників автомобілів, стан

Для початку нагадаємо, що вулиці та вулички Броварів можна умовно поділити на декілька типів: десь асфальту не було зроду-віку, на інших – ремонтувалося «за царя Гороха», є й такі, де покриття ремонтували наче й не так давно – років 7–10 тому, але ями такі, що у машин об днище гупає. Відповідно і ремонтні роботи по кожній категорії проводилися різними відомствами. Так ось, щодо першої групи, то раніше будівництвом нових доріг займався відділ капітального будівництва. Дуже зруйновані ремонтували підрядники з потужною технікою і такий ремонт є капітальним, а ямки, ями та ямищі «латали» працівники нашого КП «Бровари-Благоустрій», здійс­нюючи таким чином поточний ремонт дорожнього покриття.

Будівництво

Відділ капітального будівництва цьогоріч «веде» чимало об’єктів, як у стадії проектування, так і виконання будівництва. Вже спроектовані та очікують фінансування частина вул. Симоненка (від вул. Київської до вул. Ольги Кобилянської), реконструкція проїз­ної частини площі Шевченка, реконструкція шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка, а також вул. Биківнянської. 
Якщо ж говорити про конкретні роботи, то до кінця вересня мають закінчити відразу декілька вулиць – Шевельова, Чехова, Чепурного, Івана Сірка та пров. Деснянський.

«Капіталка»

Яскравим прикладом відповідального та якісного підходу до капітального ремонту дороги є оновлена вулиця Петропавлівська (донедавна Петровського), що в мікрорайоні Старий Центр. Незважаючи на вражаючу кількість каналізаційних люків, яких і перерахувати важко, пересуватися вулицею з новим покриттям, облаштованою системою водовідведення дощових та талих вод та зручними тротуарами, наразі більш ніж комфортно. Недарма ж на цей об’єкт було виділено ні багато, ні мало – 7 млн. 892 тис. грн.!

Vul1

Не менш якісно попрацювали цьогоріч ремонтники на вул. Михайла Мельника (Коккінакі). Майже 2 млн. грн., якщо бути точним – 1 млн. 903 тис. грн. – дозволили не тільки заасфальтувати дорожнє полотно, але й облаш­тувати тротуарні зони.

«На сьогодні роботи майже закінчено на вул. Зазимський Шлях (Челюскіна) та вул. Київської Русі (колишня «8 Березня»). Загалом на ці два об’єкти виділено майже 7 млн. 700 тис. грн.», – каже начальник новоствореного управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфра­­структури та транс­порту Світлана Решетова.

Vul2

Окрім того, значні обсяги робіт проведено в частині ремонту пішохідних доріжок та й суми на даний вид виділено зовсім немаленькі. Наприклад, на вул. Переяславський Шлях вже освоєно 1 млн. 393 тис. грн., а ремонт по вул. Броварської Сотні (Чкалова) коштуватиме міському бюджету 1 млн. 900 тис. грн. 
«У планах на цей рік ще ремонтні роботи на пішохідних доріжках по вул. Симона Петлюри (Черняховського) від будинків 13-а, 15 та 15-а, а також від буд. Короленка, 60-б до ЗОШ №10. На ці роботи виділено 2 млн. 100 тис. грн.», – інформує Світлана Решетова. 
Не можемо не згадати й масштабні ремонтні роботи по реконструкції вулиці Київської. Фактично на фінішну пряму вийшли дорожники, і вже за декілька днів ділянку центральної автомагістралі нашого міста від перехрестя з вул. Гагаріна до перехрестя з вул. Лісовою буде повністю приведено до, сподіваємося, європейського стандарту. Видозмінюються і схеми руху пішоходів, зокрема, віднедавна гострі дискусії у соцмережах викликало рішення про закриття переходу на вул. Гагаріна (напроти кафе «Камелія»), проте в основному броварчани з порозумінням ставляться до намагання влади привести до ладу міські дороги.

«Поточка»

Як ми вже і зазначали, працівники КП «Бровари-Благоустрій» виконують роботи по поточному ремонту доріг у м. Бровари. За п’ять місяців поточного року (з квітня по серпень) ямковий ремонт проведено по таких вулицях: Олега Онікієнка, Ярослава Мудрого, Гоголя, бульвар Незалежності, Січових стрільців, Сергія Москаленка, Володимира Великого, Бандери Степана, Ге­роїв УПА, Вокзальна, Чернишевського, Пушкіна, Переяславський шлях, Дорошенка, Білана Олександра, Старотроїцька, Євгенія Зеленського. Також підправили міжбудинковий проїзд до житлового будинку 8-а по вул. Сергія Москаленка , а окрім того до 1 вересня були виконані ремонти під’їздних шляхів до шкіл №3, 5, 7, 6, 8, 10.
До кінця року ще є час, а отже, список може бути продовжено. В усякому разі, дуже на це сподіваємося.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *