Колишній гравець броварського “Юніону” та ФК “Бровари” Бека Тодуа підписав контракт зі словацькою командою ФК “Вльчани” (FK “Vlcany”).

24-річний футболіст погравший на теренах Київщини в складі броварських клубів в чемпіонатах району та області, на півроку уклав угоду з командою футбольного клубу “Vlcany”.

Бека Тодуа

Гравець, який вирізняється універсальністю, граючи майже на будь-якій позиції, в словацькому клубі займе місце центрального півзахисника.

Бека Тодуа під час виступів за “Юніон” з Броварів

У “Юніоні” Бека частіше грав на позиції “опорника”, в команді Миколи Логвина – ФК “Бровари” його більше використовували в нападі.

Клуб “Вльчани” з одноіменного населенного пункту, що знаходиться в Нітранському краї Словаччини, грає в одній з ліг національного чемпіонату країни.

Під час зборів з ФК “Вльчани”

Грузинський футболіст приїхавши на перегляд до Словаччини, протягом двох тижнів перебував в розташуванні команди на зборах в місті Дунайська-Стреда, де взяв участь у кількох контрольних поєдинках. Після завершення тренувальних зборів керівництво словацького клубу запропонувало Тодуа оформити трансфер.

Умови контракту6 місяців з продовженням ще на рік.

“Хотів би подякувати всім, хто допомагав мені розвиватися та брав участь в моєму становленні, як футболіста. Дякую Євгенію Корецькому, який направив мене на перегляд до Словаччини. Для мене це новий виклик, я впевнений, що справлюсь…”, – зазначив футболіст.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *