Людям, які отримують дохід менше мінімального, не можуть відмовити в субсидії.
Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про те, кого в країні не можуть позбавити субсидії.

Як повідомила прес-служба відомства, українці, які отримують дохід, менший ніж мінімальна заробітна плата, можуть звернутися за допомогою до Комісії з питань призначення житлових субсидій.
Повідомляється, що тим українцям, хто повністю сплачує єдиний соціальний внесок, Комісія вважатиме в дохід один або три прожиткові мінімуми. Так їм буде нарахована субсидія. Якщо ж людина через свого роботодавця не платить ЄСВ, держдопомога буде начитана на загальних умовах, без розгляду його справи в Комісії з питань призначення субсидії.
У прес-службі повідомили, що в такій ситуації, допомога буде розрахована на підставі реальних доходів, тобто – з огляду на мінімальну зарплату.

Відзначимо, раніше стало відомо про те, що відмова в субсидії не може бути в усній формі. Вона повинна бути викладена в письмовому вигляді, до того ж – з чітким і зрозумілим поясненням причин відмови.

Нагадаємо також про те, що раніше стало відомо, що в наступному році в країні різко скоротять кількість субсидіантів. Це при тому, що найближчим часом в країні мають намір підняти і ціни на газ, і вартість електрики.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *