Східний танець вже не одне сторіччя зачаровує своєю красою й таємничістю. Класичний східний танець приваблює своєї пластикою й гнучкістю, жіночністю й непідробленими емоціями. Це танець душі, що виражається ще й мімікою. Класичний танець живота виник на базі фольклорних танців (танців, породжених традиціями народу країни). У фольклорних танцях розкриваються звичаї й історія. Він відомий використанням великої кількості аксесуарів, таких як шаль, сагати (муз. інструмент), шабля, крила, тростина. Східний танець дуже багатогранний, адже на Сході існує безліч народних танців, які є воістину дуже яскравим видовищем.

Краса жіночності не має меж, як і безкінечними є її потреби в удосконаленні. Навіяні образи красунь зі Сходу підсвідомо спонукають українських жінок до наслідування, аби бути такими ж прекрасними та жаданими. Вподобання та забаганки поволі стали масовими і, як результат, маємо на сьогодні «новоспечену» тенденцію. І це не дивно. Адже мистецтво східного танцю дійсно вражає своєю багатогранністю та дієвістю. Тому у нас час тисячі представниць прекрасної половини людства займаються східними танцями, які дають не тільки гарну фігуру, бо їх можна порівняти із тренуваннями у спортивних секціях, а й моральне задоволення. Існують такі школа і у Броварах. Нещодавно, а саме 14 жовтня, Школа східного танцю Ольги Маліновської відсвяткувала святковим концертом своє 10-річчя з Дня свого заснування.

Глядачі із замиранням подиху спостерігають за граційними рухами східних танцівниць, відчуваючи себе на вузьких вуличках Стамбула чи Каїра, відвідуючи прекрасні палаци Багдаду чи храми Нью-Делі. Всі ніби занурюються  в казковий світ «Тисячі і однієї ночі». А на сцені панувала Жінка, яка своїми рухами ніби кликала до себе, чаруючи і пестячи. Різні стилі демонструють артисти – це й єгипетський, турецький, ліванський та інші. Дивлячись на це дійство просто забуваєш де ти, і що ти тут робиш. Бо перед тобою  казка. Нагородою за ці виступи були тривалі оплески присутніх. Після цього так важки повертатись до дійсності, так і хочеться залишитися в казці відчуваючи себе героєм однієї із них. Дорослі жінки та зовсім юні дівчата подарували глядачам цю казку, яка залишиться із усіма надовго.

Фото запозичено із альбому https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2034504483279392&type=3

     

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *