ПрАТ “Київобленерго” заперечує інформацію про побиття, працівниками товариства, пенсіонера з Броварів.

За словами дружини потерпілого, працівники “Київобленерго” самовільно проникли на приватне подвір’я, вирвали лічильника та побивши господаря завдали шкоду його здоров’ю.

В енергокомпанії зауважують, що попри надані докази та відеоматеріали сюжет від “Надзвичайних новин” все ж вийшов в ефір.

“У споживача дійсно на лічильнику був встановлений високочастотний генератор – пристрій  для крадіжки електроенергії. До споживача наші співробітники потрапили законно і  цивілізовано, що зафіксовано на відео, яке ми передали поліції та програмі 
“Надзвичайні новини” телеканалу ICTV разом з документами, що засвідчують відсутність тілесних ушкоджень та відсутність претензій до Київобленерго у споживача. На жаль,  бачимо, що матеріал замовний і недостовірний, попри наш розлогий коментар і надані документи й відео. Жодного медичного освідчення, що споживач отримав перелом – нема, він міг отримати його де завгодно і коли завгодно. Звинувачення на адресу наших працівників безпідставні. Очевидно, будемо змушені судитись з авторами цієї дезінформації.” 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *