Нещодавно відбулась зустріч міського голови Броварів з представниками асоціації “Друзі Броварів” із порідненого французького міста Фонтене-су-Буа, яка входить до складу Комітету поріднених.

Патрік Рулє – голова асоціації “Друзі Броварів”, Жослін Сенешаль – секретар асоціації та члени асоціації Жан-Клод Сенешаль та Жозет Кастеляна – часті гості у Броварах, мають з нашим містом не тільки ділові, але й дійсно дружні відносини.

Назва асоціації “Друзі Броварів” говорить сама за себе. Це наші справжні друзі, які впродовж 18 років підтримують плідні зв’язки з мешканцями Броварів не лише в рамках гуманітарної місії, але й сприяють організації обмінів між організаціями та установами обох міст.

У ході зустрічі були проаналізовані результати участі у спільних проектах, серед них: проект з написання книги “Словами дитини про мир”, головною метою якого було пропагування миру на землі та недопущення війни. Офіційне підписання книги 7 мерами різних країн, в тому числі міського голови Броварів, відбулось 18 листопада 2018 року у Трюсі, Франція, під час відзначення 100-річчя з дня закінчення Першої Світової війни. До цієї акції долучилось понад 200 дітей з поріднених міст Франції, Бельгії, Італії, Португалії та України.

Під час зустрічі обидві сторони погодились, що написання книги “Словами дитини про мир” стане трампліном для реалізації майбутніх успішних спільних проектів, які допоможуть зробити вагомий внесок у збереження миру на землі. Однією такою ідеєю стане проведенняу 2020 році у своїх містах Форуму за мир, а вже у 2021 році в одному з міст планується зібратися для організації великого Форуму міст-побратимів.

Готується поїздка юнацької футбольної команди у червні поточного року до міста Фонтене-су-Буа за активної підтримки асоціації “Друзів Броварів” з метою участі у традиційному Міжнародному турнірі з футболу. Але головна мета – це не перемога, а можливість представникам різних країн збиратись разом, спілкуватись, обмінюватись своїми думками, розробляти нові проекти і разом будувати мирне майбуття.

Броварська міська рада

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *