У Броварах зараз справжній “тротуарний бум” і це радує, місто облаштовується та осучаснюється… А разом з тим запроваджуються різноманітні ноу-хау. Бровари скрізь хочуть вирізнятися оригінальністю.

Ось світлина, про чергову “новітню” технологію від броварських майстрів – вкладання пішохідних тротуарів ФЕМ-плиткою, що розлетілася Україною. Як пишуть у мережі “Фейсбук” очевидці, дві бригади розпочинають облаштування доріжки плиткою з двох протилежних сторін, а потім всі з нетерпінням чекають, що “пазл” вдало складеться.

Фото Андрія Саука

“Контакт-центр” міста Бровари звернувся за роз’ясненнями до Управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради і отримав відповідь:

“Капітальний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул.Київська 294, 296, 296А та вул.Гагаріна 1, 3 проводять дві підрядні організації, відповідно до затверджених проектів. На даний час, роботи ще тривають і в подальшому, зафіксована на фото проблема буде усунена. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей…”.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *