11 вересня на розгляд засідання виконавчого комітету Броварської міської ради було винесено дві електронні петиції, що набрали необхідну кількість голосів: щодо фінансування охоронних послуг шкіл і садочків та щодо фінансування футбольного клубу “Альянс”. 

Перша петиція щодо охорони загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів була опублікована на сайті 26 червня та набрала 264 голоси. Авторка електронного звернення, Наталія Тараймович, запропонувала забезпечити всі навчальні заклади міста якісними та професійними послугами охоронної фірми за рахунок бюджетних коштів. Як пояснює пані Наталія, станом на сьогодні броварські школи охороняють сторожа, роботу яких спонсорують батьки і не завжди цих коштів вистачає.
Начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг Тетяна Коморна запропонувала: “Направити на розгляд управлінню освіти та науки броварської міської ради, вивчити та надати пропозиції щодо можливості та доцільності посилення організаційної роботи загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів”.

Начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг Тетяна Коморна

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що “ця проблематика сьогодні існує на кожній території шкіл: третя школа, друга школа. НВК сьогодні вранці піднімав це питання.” І вніс декілька додаткових пропозицій:

1. Управлінню освіти та науки надати пропозиції та прорахунок охоронних послуг шкіл та садочків за рахунок бюджету міста на розгляд фінансовому управлінню. А також депутатам міської ради на розгляд під час сесії стосовно включення до Програми фінансування.
2. Надати пропозиції на 2019 рік щодо здійснення ремонту та капітального ремонту огородження шкіл та садочків, приведення їх в належний стан.
3. Вивчити питання щодо закриття територій даних закладів після закінчення навчального процесу та відповідного відкриття їх вранці.

Я думаю, що батьки вас підтримають, в тому, що території шкіл мають після закінчення навчального процесу бути закритими, а не для проходження і гуляння з собаками”, – прокоментував своє рішення міський голова.

Після погодженням з ініціаторами питання щодо даних правок, члени виконкому одноголосно прийняли петицію з відповідними змінами.

Наступною на розгляді була петиція про фінансування броварського футбольного клубу «Альянс». Петиція була опублікована наприкінці серпня і вже за 2 тижні отримала 257голосів. Автор цього документу Ігор Біляр зазначає, що ФК офіційно діє як громадська організація з 2016 року та останні 5 років бере участь і посідає призові місця у чемпіонатах міста Бровари, а також фінансується виключно за внески гравців.

Футбольний клуб “Альянс”

Відділ роботи зі зверненнями громадян вніс пропозицію: петицію направити на розгляд відділу молоді та спорту броварської міської ради, вивчити та надати пропозиції щодо можливості економічного обґрунтування кошторису й утримання броварського клубу “Альянс”.

Міський голова порекомендував ініціаторам: “На цю сесію ми виносимо створення футбольної спортивної школи, спеціалізованої. Це перше питання. І я думаю, що просто в даній школі потрібно розділити футбол дитячий, дорослий і багато інших речей. Тому що у нас не одна команда. Тому є пропозиція вам поспілкуватись з Рожковим Дмитром Анатолійовичем, начальником відділу фізичної культури та спорту, і найближчим часом надати пропозиції щодо фінансування.

Члени виконкому прийняли проект рішення в даній редакції після узгодження з ініціаторами.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *