25-річному Вадиму Ушакову із позивним “Йожик” терміново потрібна допомога. Він під час обстрілів Авдіівської промзони отримав численні поранення усього тіла. Сьогодні хлопець пересувається на візку та вчиться знову ходити та говорити.

“Мене спочатку заспокоїли, сказавши, що у Вадима лише кілька незначних забоїв і подряпин. Коли я вже перетелефонувала до госпіталю, сказали, що він у вкрай тяжкому стані. Знаходиться на штучному диханні та майже в комі”, – згадує Олена Тимошенко, дружина бійця.

Нещодавно Вадима погодилася взяти на реабілітацію приватна клініка у Броварах. Це буде перший етап, який триватиме щонайменше півроку.

“Реабілітація буде проводитись безкоштовно на гроші клініки, це стосується того, що з ним будуть працювати лікарі, спеціалісти, реабілітологи. Що стосується медикаментів, будуть потрібні чималі кошти”, – каже Галина Дмитренко, волонтер Ірпінського військового госпіталю.

На початковому етапі на усі необхідні медикаменти Вадимові потрібно щонайменше 30 тис. грн. Таких грошей у родини немає, тому боєць вкрай потребує допомоги усіх небайдужих.

Картка Приватбанку: 4149 4978 6446 5812 Ушаков Вадим Сергійович

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *