8-9 вересня Одеська затока Чорного моря прийняла 720 учасників міжнародних змагань на відкритій воді «Oceanman». Спортсменів з 18 країн вітали мер Одеси Геннадій Труханов, організатор українського етапу Власта Шовковська і директор «Oceanman» Едіго Ферміна. 8 вересня відбулися запливи на дистанції 10 км, 5 км та 2 км. Останній – самий масовий. Переможцями запливів стали: 10 км – Сергій Квіта (Дніпро) Хелена і Венк (Данія), 5 км – Воронько Володимир (Кривий Ріг) Ноа і Шауль (Ізраїль), 2 км – Ростислав Сейкираш, Наталія Худякова (Бровари). Перші 10 чоловік від кожного запливу вирушать на фінал змагань, який пройде в Дубаї.

«Вперше «Oceanman» проводиться в Україні, і дуже приємно бачити таку кількість учасників. Я вдячний організаторам одеського етапу, міській владі за те, що вони доклали максимум зусиль, щоб ми змогли плавати тут», – прокоментував директор змагання «Oceanman» Едіго Ферміна. Він зазначив, що Одеса зібрала рекордну кількість учасників для дебютного старту. Раніше на етапах дебютних «Oceanman» у світі було до 500 учасників.

Дистанцію подолав і маленький одесит, Максим, який втратив ноги в результаті нещасного випадку. Багато мешканців міста знають історію цього хлопчика: у 2013 році батько з трирічною дитиною на руках потрапив під трамвай в Одесі – лікарі ампутували ноги хлопчикові, а у батька діагностували травму голови. Пізніше суд виправдав водія трамвая завдяки показаннями свідків.

У минулому році він став займатися плаванням. І от – його перші змагання. Максим взяв участь у дитячому запливі на дистанції 500 м. Незалежно від результатів він вже – переможець. Найстаршим учасником став 87-ий річний одесит.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *