Нещодавно восьмеро юних броварчан: дітей загиблих учасників АТО та нині там перебуваючи та дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування повернулися із США. Перебували вони там на запрошення мерії міста Такоми ( у 2017 році стала містом-побратимом Броварів) та Слов’янського християнського центру.

Діти проживали у сім’ях наших емігрантів, тож мовної проблеми не існувало. Кожна родина підготувала для своїх гостей програму розваг. Дні були розписані буквально по годинам: відвідини музеїв скла та польотів, зоо­парку «Point Defiance», атракціону «Laser Tag», підкорення гори Рейнер, аква­парк, батутне містечко, роллердром, екскурсії до Сіетлу, кемпінг в горах, поїздка до океану. А також зна­йомство з прихожанами місцевої церкви, зустріч з мером Такоми та багато інших цікавих заходів. Приймаюча сторона взяла на себе всі витрати з проживання, харчування, організації розваг та екскурсій, придбання квитків та страховки.
По приїзді додому діти вирішили знову зібратися разом та поділитися враженнями від 20-ти денної поїздки до Такоми. Найбільше враження справила екскурсія до Сіетлу. Там дітлахи відвідали багато цікавих місць, та найчастіше згадували Спейс Нідл: височенну вежу – символ Сіетлу, з якої відкривається чудовий краєвид на все місто. Вразили дітей також мандрівки до океану, його велич та міць. Із вдячністю згадують родини, які їх прийняли, кажуть, що відразу знайшли спільну мову з господарями та їх дітьми. Сім’ї, в яких проживали наші діти, мають броварське коріння, до того ж, в основному, багатодітні. Кожна такомська сім’я приготувала своєму «підопічному» подарунок на пам’ять. А згадуватиметься гостинна Такома нашими дітками ще довго. Звідти вони, дійсно, привезли масу позитивних та яскравих емоцій, які змогли пережити ще раз на цій зустрічі

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *