У Броварах під Києвом потонув в озері 14-тирічний школяр. Це сталося, коли він з однолітками відзначав останній дзвоник і завершення 9-го классу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“У п’ятницю був останній дзвоник. Я тільки чула, що вони кудись поїхали відпочивать”, – каже охоронниця в школі.

Альона Богінська все бачила на власні очі – вікна з її квартири виходять саме на озеро. Вона розповідає, що компанія підлітків сиділа біля дерева та веселилися, але раптом знадвору почалися крики. “Вони заметушилися, почала дівчинка кричати, потім прибігли батьки. Батьки на емоціях теж, природно, стали питати, шукати, тут почали бігати, за пам’ятником – заглядати по всьому озеру. А потім вже приїхали рятувальники, шукали два човни його”, – розповіла свідок.

Рятувальникам друзі хлопця повідомили, що востаннє бачили Дениса, коли той направлявся до парку. Хлопець сказав, що хоче прогулятися, а речі залишив поблизу берега. Кінологи з’ясували, що Денис таки був у парку, знайшли його сліди, однак водночас виявили, що він кілька разів заходив до озера купатися. Зрештою, вранці у озері й знайшли його тіло. “За 25 метрів від берега”, – уточнює Альона Богінська.

У те, що Дениса не стало, рідні хлопця досі не можуть повірити. “Нічого не можу сказати”, – зізнається дідусь. Як таке могло статися, одноліткам Дениса невтямки. Кажуть, він був спортивним хлопцем. “Спокійна людина, боксом займався, підкачаний був”, – стверджують діти. У поліції кажуть, що підлітки розпивали алкогольні напої, однак яким чином Денис опинився в озері, ще з’ясовують: “На сьогоднішній день ми кваліфікуємо цю подію, як нещасний випадок. Але продовжуємо розслідування досудове, щоби з’ясувати всі деталі цієї трагічної події”.

Місцеві жителі кажуть, що в цьому озері ледь не щороку гинуть люди, бо там чимало вирв. “Позаторік робили земснаряди – дві штуки. Тут ям понароблювали. Є глибини до шести метрів”, – каже рибалка. Тим часом в озері плескаються діти – і це попри численні таблички про те, що купатися заборонено.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *