Рішенням виконкому міської ради від 13 листопада змінено статус 20-и квартир, де мешкають правоохоронці, із «службових» на «постійне житло». Одну однокімнатну квартиру передано для розподілу серед учасників бойових дій в Афганістані, які стоять на квартобліку для отримання житла в першу чергу.

Як повідомив начальник управління з питань комунальної власності та житла Володимир Маковський, 20 квартир, що знаходяться в будинках на вул. В’ячеслава Чорновола, 9 та 15,  були в підпорядкуванні полку поліції особливого призначення «Беркут» (нині – батальйон поліції особливого призначення), який розформовано в 2014 році. Наразі ці квартири, серед яких переважна більшість однокімнатних, перебувають на балансі Головного управління нацполіції в Київській області. який і придбав їх для своїх працівників. Як зазначив начальник управління, аби правоохоронці мали можливість житло приватизувати, квартири спочатку передадуть у комунальну власність. Чи є серед майбутніх власників квартир колишні “беркутівці” – з’ясувати не вдалося, однак відомо, що в більшості цих квартир проживають правоохоронці із сім’ями щонайменше 10 років.

Сімох правоохоронців, які отримають постійні ордери на житло, з квартобліку знімуть, 16 – залишаться на обліку. За словами Володимира Маковського, усе залежить від того, скільки квадратних метрів припадає на людину: якщо менше «положених» 9 м кв, людину з квартобліку  не знімуть.

Одну однокімнатну квартиру, що по вул. Київська, 247, рішенням виконкому передано для розподілу серед громадян, які перебувають у виконкомі на квартобліку в списку для отримання житла в першу чергу – учасників бойових дій в Афганістані.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року  в рамках актів приймання-передачі майнових прав до договору про реалізацію проекту будівництва багатоквартирної житлової споруди на території 3-го мікрорайону IV житлового району від 24.12.2012 р., серед  9 квартир одну з двох 2кімнатних (31,6 м²)  у будинку  по вул. Київська, 243А, включено в число «службових» та закріплено за Броварським відділом поліції. Безпосередньо під житло для правоохоронців розпочато будівництво по вул. Аркадія Голуба, 1 – на місці колишнього ДНЗ «Чебурашка», будівлю якого Фонд держмайна передав у постійне користування Головному  управлінню  МВС України у Київській області під розташування «Беркуту». Користувач земельної ділянки отримав декларацію про початок виконання підготовчих робіт у липні 2016 року. Однак, посилаючись на 18 порушень, 21 вересня 2018 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України відмовила замовнику будівництва – ГУ МВС України у Київській обл., у видачі дозволу на виконання будівельних робіт. До того ж, відкрито провадження про припинення права постійного користування  земельною ділянкою ГУ МВС України у Київській області.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *