Вийти із зони комфорту, повірити в себе та знайти мотивацію. Саме з таким меседжом для сотні жінок, які проживають у Броварах, організували тренінг «Прокачка». Чого навчали та як знайти мотивацію жінкам, читайте далі.

Як стати голлівудською зіркою

Для мешканок Броварів організували спеціальний тренінг «Прокачка». У заході взяли участь сотня жінок. Для них п’ять фахівців провели мотиваційну лекцію. «Це спорт, краса, психологія, коуч і акторська майстерність. Захід допомогла організувати депутат Київської обласної ради – Наталя Гунько», – розповідає організатор тренінгу, Тетяна Сукачова. Зі слів організатора, тренери зможуть надихнути інших людей своїм досвідом та розкажуть про секрети власних успіхів.

Відкривала тренінг акторка Ірина Бардакова. Вона розповіла учасницям заходу про техніки, які потрібні кожній людині та успішній жінці. «Це професійні техніки Михайла Чехова і Станіславського». Також Ірина Бердакова розповіла про секрет успіху голлівудських зірок. «Культура виховання обмежується вихованням візуальним. Всі розуміють, що потрібно гарно виглядати, розвивати себе духовно, ментально і робити кожного дня багато зусиль. Якщо ми підсилимо внутрішню культуру самовиховання, то справи будуть значно кращими. Це афірмації, візуалізації»,  – розповіла акторка. Та найважливіша мотивація – віра в себе.

Поради психолога для кожної жінки

Як бути джерелом себе, власної сім’ї? Які речі блокують та обмежують, від чого варто обмежитись та над чим потрібно працювати, аби жити якісно і цікавою, перш за все, самій собі? На всі ці питання відповідала сімейний психолог Мирослава Маміна. Всього-на-всього потрібно любити себе, поважати себе, відноситись до себе бережно. «Жінка, яка не любить себе, не поважає себе, не може бути ефективною в жодній сфері. Ми починаємо завжди з себе: зі своєї тілесності, природньої сексуальності. Не з тієї картинки, яку ми створюємо і намагаємось обслуговувати різними ролями, а з того внутрішнього стану, що в нас є всередині», – зауважила психолог. Тож фахівець відкрила декілька секретів як звільнитись від образ, претензій, страху та почуття сорому. «Все це нас блокує і обмежує. Для початку потрібно звільнитися. Я пропоную декілька методик: ми пишемо листи прощення, претензій, звільнення до тих людей, які з нашого погляду є кривдниками, або з якими пов’язані наші негативні переживання. Також є гра, яка допомагає звільнитися від образ», – каже психолог.

Учасниці тренінгу розповіли про враження. «Дуже цікаво. Дізнаюсь щось нове. Є можливість знайти в собі щось нове. Мені дуже подобається», – розповіла Віта Гопкало, учасниця тренінгу. «Коли ти мама в декреті, то майже нікуди не виходиш. А тут є можливість знайти нові знайомства, нову інформацію. Треба розвиватися, ловити момент і жити цим моментом», – каже броварчанка Олена Войналович.

Тренінг «Прокачка» став справжнім святом для багатьох жінок, адже чимало із них перебувають в декретній відпустці. Тож такі зустрічі надихають та стимулюють до розвитку.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *