15 серпня 2019 року робочою групою, у складі працівників служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області, інспектора з ювенальної превенції відділу превенції Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області та представника Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено оперативно-профілактичний рейд по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на обліку в службі у справах дітей Броварської міської ради Київської області, як такі що опинились у складних життєвих обставинах.

В ході проведення профілактичного заходу було обстежено 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей. Під час проведення перевірки спеціалістами було виявлено факти порушення прав та законних інтересів дітей з боку їх батьків.

В результаті двох малолітніх дітей було вилучено з сім’ї. У зв’язку з виникненням безпосередньої загрози їх життю і здоров’ю, на батьків складено адміністративний протокол відповідно до ст. 184 КУпАП«Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Служба у справах дітей Броварської міської ради Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *