Срібний Кубок з чемпіонату України з хортингу посів сьогодні гідне місце в Управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації – друге загальнокомандне місце виборола збірна команда Київської області на всеукраїнській першості з національного виду спорту.

Отже, начальник Управління Сергій Тимофєєв мав за честь зустрітися з президентом обласної Федерації хортингу Олександром Васюком, який і привіз високу нагороду, щоб розділити радість наших талановитих спортсменів.

Нагадаємо, що чемпіонат України з хортингу, присвячений Дню українського козацтва цими вихідними відбувався на батьківщині цього ефектного виду двобою, в Запоріжжі. 205 учасників демонстрували свою майстерність у розділах “показовий виступ”, “сутичка” та “двобій”.

Окрім другого загальнокомандного місця, козаки Броварів і Вишгороду посіли призові місця в індивідуальних та парних виступах, здобувши 42 медалі (21-13-8).

Взагалі, хортинг як вид спортивних єдиноборств був створений в Україні. Він позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Команда Управління фізичної культури і спорту на чолі з Сергієм Тимофєєвим вітає Олександра Васюка та збірну Київщини з високими нагородами і бажає нових здобутків до скарбнички нашої області.

https://sport-koda.org/

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *