З 21 по 23 вересня 2018 року в лісовому урочищі с. Мигалки, Бородянського району, вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Руднянського НВО  (керівник Нерейко А.Б.) взяли участь у військово-патріотичному вишколі учнівської молоді Київщини «Осіння гроза – 2018». Вишкіл проходив з ініціативи Київської обласної державної адміністрації, за участі інструкторів-волонтерів та членів проводу МГО «Моноліт» (керівник Руслан Микула).

   Понад сорок учнів 6–11-х класів загальноосвітніх шкіл Київської області  взяли участь у військово-патріотичній акції «Осіння гроза – 2018» і протягом трьох днів поринули у цікаве таборове життя, насичене заняттями з психологічної, тактичної, вогневої підготовки, поводження з вибухонебезпечними предметами, змаганнями з пейнтболу. Щовечора молодь збиралася біля ватри на патріотичні гутірки та посмакувати табірною кашею. Таке фізичне і моральне загартування, спілкування з природою згуртувало таборовиків.

    На закритті вишколу комендант табору та голова МГО «Моноліт» Руслан Микула оголосив результати змагань з пейнтболу та полоси перешкод, кожен учасник, який пройшов повний вишкіл  отримав футболки з логотипом МГО «Моноліт» та пам’ятні буклети. Наші гуртківці поїхали додому стомлені, але в піднесеному настрої, дуже задоволені своїми результатами.

http://brc-patriot.wixsite.com/

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *