З 3 по 8 вересня в Маріуполі, на базі спортивного комплексу «Іллічівець», в рамках Меморіалу Макара Мазая, проходив чемпіонат України з боксу серед спортсменів до 22 років. До участі в змаганнях допускалися представники 1997-2000 років народження. Вагові категорії: 49 кг, 52 кг, 56 кг, 60 кг, 64 кг, 69 кг, 75 кг, 81 кг, 91 кг, +91 кг. В складі команди Київської області були і кращі спортсмени із Броварів. Три із них повертаються додому із нагородами. В категорії до 91 кілограма «бронзовими» призерами, поступившись в ½ фіналу стали Дмитро Ловчинський (тренер ЗТУ Олександр Поліщук) та Володимир Полюхович (тренер ЗТУ Сергій Катаєв ), а в категорії до 75 кілограмів в фіналі боксував Андрій Терегеря (тренер Ігор Цвітненко), який з рахунком 4:1 програв представнику Донеччини Дмитру Рибалку і став другим. Вітаємо представників броварської школи боксу із нагородами!