У місті Бровари буде проведено заходи, присвячені 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення. У ці дні ми вшановуємо ветеранів, які боролися заради волі й незалежності України – захищали свою родину, свій дім, свою землю, свою рідну країну та перемогли ворога.

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Броварському краєзнавчому музеї до 31 травня відбудуться оглядові та тематичні екскурсії.

08.05.2019

11:00 Виставка-пам’ять «Кожен рік салютує весна Перемоги» до Дня пам’яті та примирення і 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. (Броварська міська бібліотека для дітей)

11:30 – «Маки пам’яті» – зустріч з письменником – краєзнавцем Дем’яненко В.І., тематична книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. (Броварська міська бібліотека)

09.05.2019

10:00 – Урочистий мітинг біля пам’ятника загиблим броварчанам

11:00 — Святковий концерт для ветеранів війни і праці у Парку культури та відпочинку за участі оркестру Головного управління Національної поліції в Київської області

11:00 — Частування кашею та узваром

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *