8 вересня в Білій Церкві завершилися чемпіонати Київської області з шахів серед дітей до 12, 16 і 20 років.

Команду Броварів представляли: Артемов АндрійДідок ДанилоВолошановіч ЮраВінніков ВадимСпис ВладиславКравченко МаріяГорова ДаринаКосач СтаніславПарьоха Іван. Для всіх учасників це було гарним тренуванням на початку навчального року.

Броварському шаховому “десанту” вдалося завоювати найбільшу кількість медалей, а саме: 3 золота і 1 бронзу. Не було рівних Кравченко Марії серед дівчат до 16 років і Горовій Дар’ї серед дівчат до 20 років. До 16 років серед хлопчиків броварчанин Спис Владислав фінішував на 1 місці з 2 нічийними результатами і перемогами. У впертій і жорсткої боротьби серед хлопчиків до 12 років без поразок пройшов всю дистанцію Дідок Данило, але завоював лише 3 місце. Стільки ж (5 з 7) очок набрав і Артемов Андрій, але за додатковим показником він став на 5 місце. Хорошу гру продемонстрували Косач СтасВінніков Вадим і Парьоха Ваня, які набрали по 4 очки і в підсумку розподіл 8-10 місць в турнірній таблиці. Наш 11-річний Юра Волошановіч проявив сміливість і характер і виступив в турнірі до 16 років, що заслуговує на повагу.

“Варто відзначити добрий виступ команд з Обухова, Білої Церкви та Бучі, саме в такому порядку, відповідно зайнятих місць. Сподіваюся, що всі призери та переможці гідно представлятимуть Київську область на всеукраїнських змаганнях!”, – прокоментував змагання голова Федерації шахів міста Бровари Семен Гребенюк.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *