Постійно боремося із стихійними сміттєзвалищами. Проте незалежно від того, скільки б їх не прибирали – вони з’являються.
Район Окружної та вул.Будівельників. Тут вздовж траси знаходяться території не тільки комунальної власності, але й орендовані юрособами. Вочевидь для того, щоб підняти територію врівень з дорогою, арендарі почали завозити будівельні залишки і робити підсипку. Ну, а наші люди «зорієнтувалися» і ще з минулого року стали сюди звозити все, що можна і не можна, та створили жахливе стихійне сміттєзвалище.
Звозять все – пластик, скло, поліетилен, пінопласт, шини, гнилу картоплю, зіпсовану консервацію, старі меблі, навіть старі килими, все що завгодно.
Шановні броварчани! Дива не станеться, сміття саме собою не випарується! Ось таке бездумне і безкарне, вибачте, «свинство» і є головною причиною стану нашого довкілля.
І лише здолавши його, зможемо звільнитися від бруду. Навіть величезна армія прибиральників, за всього бажання, не зможе зробити місто чистим, бо нове сміття з’являється безперервно і практично всюди.
Зараз плануємо територію в районі Окружної та вул. Будівельників огородити, прибрати сміття і припинити стихійне накопичення непотребу. Цю роботу, за дорученням міського голови Ігоря Сапожка, виконує КП «Бровари-Благоустрій».
На сьогодні вже вивезено 7 вантажних «Камазів» непотребу і роботи продовжуються.
Вкотре закликаємо всіх і кожного утилізувати побутове сміття у законний спосіб! Нехай наше місто буде чистим та затишним!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *