В переддень Святого Воскресіння дуже важливо, по можливості, допомогти сім’ям з дітьми, які потребують підтримки, як матеріальної так і духовної.

У Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває близько 900 таких сімей, в яких виховуються 1300 дітей до 18 років. Це – багатодітні сім’ї, неповні сім’ї, сім”ї загиблих в АТО, сім’ї внутрішньо переміщених осіб, сім’ї в яких виховуються дітки з інвалідністю різного ступеня важкості, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї патронатних вихователів.

Всі вони та фахівці із соціальної роботи Центру висловлюють слова щирої вдячності благодійникам, які не пошкодували свого часу та зусиль задля підняття святкового настрою батькам та їх діткам. Божої Благодаті бажають – керівництву міста Бровари, дирекції ТОВ ” Київський пекарний дім”, колективу кафе ”Блюз”, дирекції піцерії “Pizzburg”, колективу ТОВ ”Княжий хліб”, Броварській міськрайонній організації товариства Червоного Хреста, дирекції Всеукраїнського Благодійного
Фонду ”Тріумф Серця”, повідомляють в Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фото Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *