Відповідне рішення  затвердили 27 вересня під час 45-ї чергової сесії Броварської міської ради. 

Відповідно до пояснювальної записки з проекту рішення, нагальна потреба для створення спеціалізованої ДЮСШ з ушу та єдиноборств виникла у зв’язку з великою кількістю дітей і молоді (більше 500), що займаються цими видами спорту на базі відділення ушу.

Відділення ушу було створено 1993 року у Броварській ДЮСШ відділу молоді та спорту. За роки роботи відділення має високі спортивні результати. За роки роботи на відділенні підготовлені: чотири заслужених тренери України, один заслужений майстер спорту України, 10 майстрів спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України, 28 кандидатів у майстри спорту спорту України та більше 400 спортсменів масових розрядів.

Проектом рішення було затверджено штатний розпис майбутньої школи. Усього 17,5 штатних одиниць: по одній ставці – директора, заступника, інструктора-методиста, оператора комп’ютерного набору, лікаря, 0,5 ставки медичної сестри та 12 штатних одиниць тренерів-викладачів. Під час обговорення проекту комісіями спільного висновку не дійшли. Зокрема, деякі члени бюджетної комісії говорили про відсутність коштів та поспішність прийняття такого рішення. Адже сам процес створення великих витрат не вимагає, а от утримання спортивних споруд, оплата комунальних послуг та заробітна плата трудовому колективу ляже в майбутньому на всі 100% на міський бюджет.

Під час розгляду рішення проти ДЮСШ виступав міський депутат Сергій Батюк. На його думку, таким чином дискримінуються інші спортивні секції міста. Утім, депутати/-ки таки підтримали створення ДЮСШ з ушу та єдиноборств.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *