В суботу, 8 червня, в броварському сквері «Юність» (вулиця Короленко 60, біля ТРЦ «Форум») відбувся безкоштовний кінопоказ чудового мультфільму «Уолта Діснея»  «Рататуй», який вийшов на екрани в 2007 році.

«Рататуй» – це кольоровий, повнометражний мультфільм, де переплітаються пригодницький і детективні жанри. У 2008 році він був удостоєний премії «Оскар», а також увійшов до списку 500 кращих кінострічок усіх часів за версією британського журналу Empire. До початку кіносеансу на броварських дітлахів, яких зібралося чимало, щоб насолодитися чудовим мультфільмом, очікуали веселі розваги. Весела танцювальна дискотека та рухливі ігри. Всі хлопчаки і дівчатка, а також  їх батьки із задовленням танцювали під мелодії популярних пісень та брали участь в різноманітних конкурсах. На всіх учасників чекали смачні подарунки – чудові цукерки від організаторів. Швидко плинув час, сутеніло і вже можна було приступити до кінопоказу. Перед відкриттям літнього кінотеатру в Броварах та початком сезону кінопоказів перед глядачами виступили депутат Броварської міської ради, голова ГО «Рідне місто Бровари» Вікторія Коваленко та її помічник, Тетяна Коваленко, які привітали мешканців міста та пообіцяли їх і надалі радувати цікавими кіонопоказами. Після цього всі мали змогу насолодитися чудовим «оскароносним» мультфільмом від кіностудії «Уолта Діснея».

Кінопоказ відбувся за підтримки депутата Броварської міської ради, голови ГО «Рідне місто Бровари» Вікторії Коваленко. Щира їй дяка за це!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *