9 травня, у Броварах відбулися урочисті заходи з вшанування пам’яті усіх загиблих у роки Другої світової війни. Схиляємо голови перед ратним подвигом наших дідів і прадідів, вклоняємося ветеранам! 9 травня служить нам нагадуванням, що немає більшої цінності ніж радість життя
на вільній землі.

Багато броварчан сьогодні прийшли сказати теплі слова нашим ветеранам Другої світової війни. Учасники бойових дій, воїни-учасники антитерористичної операції, містяни, дорослі й діти. Всі були сьогодні поруч для того, щоб вшанувати і живих, і тих, хто загинув, захищаючи свою країну, почути імена тих, кого навіки ми маємо пам’ятати і дякувати їм за життя.

“Мій ранок розпочався з традиційного покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків і до місць поховання учасників АТО. Також взяв участь в мітингу біля пам’ятника Загиблим броварчанам. Молебень від релігійних громад міста, хвилина мовчання та покладання гірлянд пам`яті під залпи почесної варти до підніжжя пам’ятника. Це все було сьогодні. А також заходи в парку Перемога. Це важливо для наших ветеранів, для нас з вами, для молодого покоління. Мав за честь сказати слова перед ветеранами, подякувати їм за ратний подвиг та побажав залишатися поряд з нами якнайдовше. Хочу побажати кожному броварчанину, кожному українцю, щоб якнайшвидше у нашій країні настав мир!”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук, міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Фото зі сторінки Ігора Сапожка

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *