4 вересня відбулася позачергова 60-та сесія Броварської міської ради, під час якої депутати підтримали проект створення комунального підприємства “Міський футбольний клуб “Бровари”.

Статутний фонд новоствореного закладу, на базі стадіону в парку “Перемоги”, який планують відкрити на День Броварів, становитиме 1 мільйон гривень, штат складатиметься з 21 працівника.

Футбольне поле в парку “Перемоги”. ФОТО ІА “ПОГЛЯД”

Метою створення підприємства є розвиток дитячо-юнацького футболу, створення спортивних футбольних команд міжнародного та республіканського рівня, утримання професійних футбольних команд, участь у спортивних змаганнях, реалізація програм та заходів спрямованих на розвиток футболу, отримання прибутку шляхом здійснення підприємницької діяльності.

За статутом Клубу, керівник підприємства (Директор) призначається на посаду та звільняється міським головою Броварів згідно з розпорядженням, за поданням Органу управління, шляхом укладення письмового трудового договору.

Під час позачергової сесії Броварської міськради. ФОТО ІА “ПОГЛЯД”

Як розповіли депутати: ” …новостворений клуб має підпорядкувати собі всі шкільні футбольні майданчики міста, а також зобов’язати приватні ДЮФК відшкодувати збитки або відновити покриття на майданчиках тих шкіл, де вони проводять заняття…”

Роботи на новому стадіоні в парку “Перемоги”. ФОТО ІА “ПОГЛЯД”

Також депутатами було озвучено: ” …оренда шкільних полів, яку платили приватні клуби раніше просто смішна, близько 5 гривень (!!!) в місяць, тепер буде проведено розрахунок і всі будуть сплачувати реальні суми…”

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *