Із 12 вересня у Броварах зросли тарифи із централізованого водопостачання та водовідведення, а також послуги із централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення. Про це стало відомо із повідомлення на сайті КП «Броваритепловодоенергія».

Нацкомісія з державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) змінила тарифи на водопостачання і водовідведення для ряду водоканалів по всій країні. Зокрема, і для “Броваритепловодоенергія”. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 4 вересня. Як повідомляє на своєму сайті НКРЕКУ, комісія прийняла постанову «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

Документ пропонує підвищити тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Броваритепловодоенергія», яке реалізує воду іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства (тобто оптові тарифи) за 1 куб. м на 15% – з 5,49 грн до 6,32 гривень.

Тариф для КП на централізоване водопостачання та водовідведення за 1 куб. м (без ПДВ) підвищили з 8,04 грн до 8,08 грн.

Також Комісія прийняла постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКУ від 26 листопада 2015 №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Документ пропонує підвищити тариф за 1 куб. м (без ПДВ) на 0,02 грн – із 8,45 грн до 8,47 грн.

На офіційній сторінці КП «Броваритепловодоенергія» у додатках до постанов можна переглянути структури тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення та централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *