15-16 вересня з нагоди 388-ї річниці Дня міста Бровари  відбулись урочисті та святкові заходи.

 

 

16 вересня міський голова Ігор Сапожко разом з членами виконкому, представниками депутатського корпусу та членами офіційних делегацій міст-побратимів поклав квіти на місця поховань Почесних громадян міста Бровари, героїв  Другої  світової  війни  та АТО, Героя Небесної Сотні  Дворянець А.І. та  пам’ятника загиблим броварчанам.

 

На сцені у парку культури і відпочинку «Перемога» почесний член ПАРЄ Ерік Фріц, згідно з рішенням Парламентської Асамблеї Ради Європи, за активне просування європейських ідеалів   урочисто вручив Почесний знак – другу за значимістю нагороду Ради Європи, громаді Броварів.  Гості міста  з міст-побратимів з Польщі, Франції, Естонії, Республіки Білорусь,  Латвійської Республіки та представники м. Забар з Республіки Хорватія привітали броварчан із святом. Члени делегацій засвідчили наміри подальшої співпраці та окреслили нові напрямки співробітництва.

 

У парку культури і відпочинку «Перемога» відбувся фестиваль «Місто щасливих людей». Територія парку була поділена на тематичні локації, де відбулись майстер-класи, спортивні естафети, сімейні квести, семінари, лекторіі та консультаційні зустрічі, вокальні та хореографічні номери, баттли, музикально-розважальна шоу-програма «На стилі» та багато інших цікавих заходів. Технічною знахідкою  свята стала надсучасна фотозона зі знімками-калейдоскопами.

 

У святкові дні,  також, відбулись спортивні змагання та показові виступи за участю як титулованих спортсменів, так і аматорів спорту.

 

Святкування на літній естраді для людей поважного віку у парку продовжилось святковим концертом за участі творчих колективів міста.

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *