У Києві, 9 – 10 березня, відбувся Фестиваль воркауту Errea на виставці « Active-Sport». Змагання для будь якого віку та рівня підготовки. Участь у змаганнях безкоштовна, організовані WFK – Workout Federation of Kiev and Kiev region. За два дні виставки було проведено:

  1. Кубок України «Errea workout battles 2019». Фрістайл батли – це захопливі двобої досвідчених спортсменів, де у кожного з учасників є два виходи тривалістю по 1 хвилині кожен, щоб продемонструвати свої можливості. Після двох раундів, суддівська колегія обирала переможця. Призовий фонд 12000 грн.
  2. Кубок України «Errea crossbar cup 2019» . Воркаут змагання на силову витривалість. Виконання комплексу вправ на час. Переможцем ставав учасник, що показав найкращій час виконання у трьох комплексах різної складності. Призовий фонд 4000 грн.
  3. Кубок України «Errea street lifting cup 2019». Силове двоборство. Підтягування на перекладині та віджимання на брусах з максимально можливою вагою, на одне повторення. Переможцем ставав учасник, що зібрав найбільшу суму з двох вправ (сума результатів в підтягуванні та віджиманнях на брусах).
  4. Кубок України «Errea barlifting cup 2019». Силове двоборство. Підтягування на перекладині та віджимання на брусах з додатковою вагою на кількість повторень. Переможцем ставав учасник, що зібрав найбільшу суму з двох вправ (сума результатів в підтягуваннях та віджиманнях на брусах).
  5. Відкритий чемпіонат Київської області з фрістайлу та класичних вправ серед дітей, юніорів, молоді та дорослих. Змагання з фрістайлу – показовий виступ, тривалістю до 3 хв., під музику. Класичні вправи – підтягування, віджимання від підлоги, віджимання на брусах.

В змаганнях взяли участь і представники Броварів, які в багатьох видах увійшли до трійки призерів. Так чемпіонами стали:

Фристайл – чемпіонами стали:

Михайло Кохан (до 6 років)

Тимур Селіванов (7-9 років)

Олександра Сівакова (дівчата, до 10 років)

Підтягування на перкладині:

Максим Косяк (до 6 років) – 42 рази

Тимур Селіванов (7-9 років) – 24 рази

Максим Шипенко (10-12) 22 рази

Дмитро Семенов (26-30 років) 16 разів (підтягування з вагою 24 кг)

Віджимання від підлоги:

Максим Косяк (до 6 років) – 110 разів

Ростислав Рябокінь (7-9) – 90 разів

Та інші.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *