Активну рекламну кампанію, в електронних засобах масової інформації щодо продажу квартир в клубному будинку, розвернув ЖК “Браво”, що по вулиці Київській, 177 в Броварах Київської області. Також можемо спостерігати рекламу ЖК і на банерах в місті.

Будівництво тільки розпочалося, але вже відкрито відділ продажу квартир, а в рекламі обіцяють кожному індивідуальне опалення, свій дворик та інше.

В Броварах активно рекламують незаконе будівництво житлового комплексу

В Броварах активно рекламують незаконе будівництво житлового комплексу

Виконком Броварської міськради неабияк стурбований з цього приводу та застерігає потенційних покупців, що будівництво ЖК “Браво” є самочинне, а відтак – незаконне!!!

Управління містобудування та архітектури Броварської міськради, як уповноважений орган з питань містобудування та архітектури, на об’єкт будівництва по вул. Київській, 177 документи дозвільного характеру, а саме: будівельний паспорт забудови земельної ділянки, містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки чи проектування об’єкту будівництва не надавало.

В Броварах активно рекламують незаконе будівництво житлового комплексу

Виконком міськради нагадує, що згідно з вимогами Закону України “Про рекламу” у рекламі забороняється розповсюджувати рекламу про спорудження житлового будинку з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, без дозволу на виконання будівельних робіт на конкретному об’єкті, що рекламується.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *