15 листопада 2018 року представниками управління інспекції та контролю Броварської міськради, КП «Бровари-Благоустрій», із залученням представників Броварського відділу поліції по зверненню громадянина Павленка, було демонтовано самовільно встановлений паркан з земель комунальної власності міста по вулиці О. Білана.

Паркан перешкоджав вільному доступу до помешкання заявника та був встановлений на землях комунальної власності міста без дозвільних документів з порушенням Правил благоустрою міста Бровари.

Вимогу припису самостійно демонтувати зазначену конструкцію в триденний термін власники домоволодіння проігнорували. Тому на виконання рішення Броварської міськради паркан було демонтовано комунальними службами міста.

В Броварах демонтують самовільно встановлені паркани та конструкції

Слід зазначити, що це вже другий за тиждень демонтаж ініційований управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради та проведений працівниками КП «Бровари- Благоустрій».

14 листопада 2018 року були демонтовані бетонні блоки та інші будівельні матеріали, які були самовільно встановлені на проїзній частині по вул. Чубинського.

Броварська міська рада

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *