27 та 28 жовтня Бровари перетворяться на столицю милосердя і добра. Місто буде приймати III-ій Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості International Charity Festival “Inna-Brovary”. Цей яскравий захід став вже своєрідною візитівкою міста. З кожним роком число учасників зростає. Вже цьогоріч заявилося більше 500 конкурсантів різних вікових категорій. І заявки надходять ще. У грандіозному проекті добра приймуть участь кращі творчі колективи міста. Активно заявляються вихованці Броварської міської школи мистецтв, Броварського палацу творчості дітей та юнацтва, Броварської міської дитячої музичної школи.
Також візьмуть участь в заході делегати від Броварського дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія”. Подані заявки від навчальних закладів культури і мистецтва Києва, Прилук, Боярки, Броварського району. Крім того, участь у фестивалі підтвердили міста-побратими Броварів з Франції та Польщі.

У заході, в якості партнерів, приймає участь велика кількість компаній і організацій – «Кока-Кола Беверіджиз Україна», «Комкон груп», «Рекламна студія Ідея», магазин «Катруся», Творча майстерня “Руда лисиця” та інші – зроблять свій посильний внесок в цей масштабний благодійний проект.

Вже практично сформований склад міжнародного журі. До нього увійшли провідні спеціалісти культури і мистецтва України, Франції та Польщі.

Відкриття фестивалю-конкурсу відбудеться 27 жовтня, в МКЦ «Прометей» о 10.00. Конкурсні перегляди в номінаціях «вокал», «образотворче мистецтво», «хореографія», «інструментальне виконання» будуть проходити в приміщеннях Броварського палацу творчості дітей та юнацтва,
Броварської міської дитячої школи мистецтв, ГКЦ «Прометей» та Броварської міської дитячої музичної школи.

Нагородження та гала-концерт за участю переможців та кращих номерів відбудеться в “Концерт холі” ТРЦ «Термінал» 28 жовтня. Початок концерту о 12.00. У гала-концерті в якості почесного гостя фестивалю візьме участь українська рок-група «Табула Раса».

Всі зібрані від проведення заходу благодійні кошти будуть спрямовані на лікування жителів Броварщини, що борються з онкологічними захворюваннями.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *