В Броварах, 27 жовтня, в лекгоатлетичному манежі “Київської обласної школи вищої спортивної майстерності” пройшла Обласна спартакіада серед депутатів обласної, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини.

Змагання проходили з п’яти видів спорту: шахи, легкоатлетична естафета (4х100м), перетягування канату, дартс, настільний теніс.

Цьогоріч змагання не були такими масовими, участь взяли лише дев’ять команд представників депутатського корпусу Київщини. Взагалі не були присутні колективи таких спортивних міст області, як Бориспіль, Вишгород, Фастів, Буча та Ірпінь. За результатам змагань, як повідомляє
“Броварський спортивний портал”, перше загальнокомандне місце та почесний Кубок переможця отримала команда депутатів Сквирського району, другими стали депутати з Макарівського і треті – депутати Броварської районної ради.

Організатори заходу: Київська обласна організацією товариства “Спартак” спільно з Управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Київським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” при підтримці Броварської міської ради, відділу молоді та спорту Броварської міської ради

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *