В Броварській міській раді розпочав роботу новий відділ інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр», про це повідомляє “Громадський ревізор”.

Чим займатиметься відділ та які позитивні зміни принесе для броварчан розповіла його начальник Олена Калашник:

«Наш відділ – це зовсім новий формат звернень громадян і це безперечно великий крок вперед  для нашого міста. Перше, про що хотілося б  зазначити, це те, що замість кількох номерів у нас  відтепер діє єдиний і цілодобовий телефон для звернень: (04594) 6-11-11. Він багатоканальний, 
тому кожен броварчанин буде почутий. Так, за перший робочий день наші оператори встигли  прийняти стільки звернень, скільки раніше приймали за цілий тиждень».

Олена Калашник відмітила, що найголовнішим стане той факт, що відтепер такий зв’язок стане зворотнім. Що це, власне, означає?

«З самого початку основне завдання полягало в тому, щоб створити таку службу звернень  громадян, яка дозволила б тримати заявника, так би мовити, в курсі справи. Тобто, щоб людина могла через певний час отримати відповідь на своє звернення. Оскільки ми довідково-інформаціна служба, наш обов’язок не просто прийняти звернення, як це було раніше, а вирішити питання та надати кваліфіковану відповідь», – зазначила начальник відділу.

Щодо терміну розгляду питання, то усі звернення розглядатимуться і вирішуватимуться не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно. У випадку, якщо в зазначений термін все ж не вкладатимуться, керівник відповідного органу,
підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють новий, необхідний для розгляду звернення, термін, про який в обов’язковому порядку повідомлятимуть заявника, або у телефонному режимі, або письмовому: смс-повідомлення, електронний лист.

При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не буде перевищувати сорока п’яти днів.

Очільниця відділу підкреслила, що з ними співпрацюють усі служби міста, тому відділ інформаційно-довідкової служби володіє інформацією в повному обсязі.

До речі, окрім того, що усі звернення фіксуватимуть в електронній базі, буде записуватись і сама телефонна розмова, про що заявника обов’язково попередять оператори. Це значно підвищить якість обслуговування. А звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги,
розглядатимуться у першочерговому порядку.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *