14 березня з нагоди Дня українського добровольця за сумлінну службу, мужність та героїзм, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави, міський голова Ігор Сапожко вручив Відзнаки Президента України та Почесні грамоти виконавчого комітету Броварської міської ради
броварчанам-добровольцям.

Відзнаки Президента та грамоти виконкому: у Броварах нагородили добровольців

Цього ж дня міський голова Броварів, члени виконавчого комітету, учасники АТО поклали квіти до могил загиблих броварчан, які ціною свого життя відстоювали цілісність нашої держави.

Відзнаки Президента та грамоти виконкому: у Броварах нагородили добровольців

“Цього дня по всій Україні проходять заходи з нагоди Дня добровольця. Броварчани одними з перших долучились до формування добровольчих батальйонів і вирушили на Схід нашої країни, щоб боронити і захищати українські землі від російської агресії. Сьогодні мав нагоду взяти участь в заходах в нашому місті. Вшанував мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Долучився до церемонії покладання квітів до місць поховання загиблих воїнів АТО. Низький уклін і вічна пам`ять полеглим!”, – написав Ігор Сапожко на своїй сторінці у Фейсбук.

Відзнаки Президента та грамоти виконкому: у Броварах нагородили добровольців

“Також, мав за честь нагородити демобілізованих учасників АТО, саме добровольців: старших сержантів Станіслава ІщенкаЮрія НауменкаЯрослава Мудрого та старшину Олександра ЧекмазаЩиро дякую за сумлінну службу, мужність та героїзм, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави!”, – зазначив міський голова Броварів.

За інформацією Броварської міської ради

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *