17 травня  на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Київській області вперше відбулися обласні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник». Змагання, в яких прийняли участь 13 команд рятувальників відбулися за міжнародним форматом «Firefighter CombatChallenge».

Згідно із регламентом, забіги провели у індивідуальному форматі, тандемі та командній естафеті. Учасники доклали чимало зусиль аби пройти непрості випробування, які потребують не лише фізичної витривалості, але й спритності та вміння працювати у команді.

Учасники мірялися силами у п’яти вправах серед яких «силовий тренажер, «прокладення робочої лінії і подання ствола на заливку мішені», «перенесення потерпілого» та інші.

Крім фізичної витривалості, найважче у змаганнях – це виконання вправ у засобах захисту органів дихання. Але саме з такими навантаженнями у темряві та задимленому середовищі ланці газодимозахисників у складі чотирьох рятувальників доводиться працювати в реальних умовах пожежі. Й при цьому докладати максимум зусиль для порятунку потерпілих. Саме ці командні якості вони демонстрували на другому етапі, працюючи у складі ланки в задимленому  приміщенні.

«Я зичу вам отримати від змагань задоволення, хороші спогади та новий досвід, адже вправи представлені на дистанції, аналогічні діям, які виконують пожежні-рятувальники під час ліквідації пожеж на надзвичайних ситуацій», – зазначив у своєму вітальному слові до команд начальник Головного управління Василь Слободяник.

Втомлені, але щасливі вогнеборці показали відмінні результати. Хтось був більш спритним, хтось більш уважним, а хтось любив ризик. За результатами усіх забігів, переможцями та призерами змагань стали:

1 місце – апарат Головного управління ДСНС України у Київській області;

2 місце – 10-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Вишгород;

3 місце – 5-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Бровари.

 

IMG_8186.jpg

IMG_8164.jpg

IMG_8200.jpg

IMG_8367.jpg

IMG_8248.jpg

IMG_8295.jpg

IMG_8344.jpg

IMG_8277.jpg

IMG_8834.jpg

IMG_8846.jpg

IMG_8857.jpg

IMG_8873.jpg

IMG_8877.jpg

IMG_8885.jpg

IMG_8916.jpg

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *